סוג מוסד:
פרטים
 • ראש הישיבה:
  הרב יששכר ווסרלאוף
 • רשת:
  ללא רשת
 • כיתות:
  ט-יב
 • מספר כיתות בשכבה:
  2
על הישיבה:

ישיבת אהבת חיים כוכב השחר

ישיבת אהבת חיים בכוכב השחר נותנת מענה לנערים בעלי קשיי ריכוז ADHD ולקויות למידה שונות בכיתות ט'-י"ב הלומדים בתנאי פנימיה.

הנערים מגיעים לישיבה לאחר שצברו חוויות כישלון במוסדות החינוך הקודמים, ואנו פועלים כדי להעצים את דימויים העצמי הלימודי והנפשי ולחזק את ביטחונם.

אנו מאמינים שגם תלמיד עם קשיי למידה מסוגל לעמוד בהצלחה בבחינות הבגרות, בתנאי שהחומר הלימודי יוגש בהתאם. ההצלחה בלימודים מקנה לתלמיד בטחון עצמי וסיפוק רב. גם הפנימייה מהווה נדבך חשוב בשיקום הדימוי העצמי של התלמיד ובהכנתו לחיים מבחינה חברתית.

אנו עוזרים לתלמידים להצליח בלימודים בעזרת סיוע אישי ושיטות למידה מתאימות, כיתות קטנות וצוות מורים רחב. הצוות מודע לחשיבות הקשר האישי ומחוייב לשיחות אישיות עם תלמידים, ופועל מתוך מסירות של ממש להצלחתו של כל תלמיד.

הצוות הטיפולי של הישיבה מהווה מוקד תמיכה לתהליך ההתפתחות האישי של כל תלמיד. כל שכבה מלווה ע"י יועצת ועו"סית השותפות לתהליכים החינוכיים בשכבה.

מבנה הישיבה מרווח ומטופח מאד, ותנאי הסביבה הם התנאים הטובים ביותר ללמידה, להוראה ולמגורים.

חזון הישיבה:

ישיבת "אהבת חיים" שואפת להצמיח אנשים יצירתיים, לומדים, אשר מודעים לתהליכים שעברו ורכשו כלים אמוניים, לימודיים וחברתיים כדי להצליח בחייהם הבוגרים מבחינה אישית, מקצועית ומשפחתית.

מגמות:

מדעים
חקלאות
גיאוגרפיה
תיאטרון

תנאי קבלה:

תלמידים עם קשיי למידה כגון הפרעות קשב, לקויות למידה שונות.
רצון ללמוד למרות קשיי הלמידה שיש לתלמיד