וידיאו
סוג מוסד:
פרטים
  • ראש הישיבה:

    הרב ירון בן חיים

  • רשת:

    רוח הגולן

  • כיתות:

    ט-יב

על הישיבה:

ישיבת תמ"ר בגולן

תורה, טכנולוגיה וחוויה.
השילוב הזה - זה אנחנו

הישיבה התיכונית מדעית תמ"ר שברמת הגולן, מכוונת להכשיר דור חדש של אנשי תורה ומדע המשלבים מצויינות בכל התחומים. מדע וחדשנות טכנולוגית, לימוד תורה מעמיק וחינוך ערכי הרואה חשיבות עליונה בתרומה למדינה ולאהבת הארץ.

אנו מכשירים דור של אנשי תורה שיהיו חוד החנית בחזית הטכנולוגיה של ישראל, בדרך להשתלבות במגמות המובילות בתעשיית ההיי-טק הצבאית והאזרחית.

אנו מזמינים אתכם, תלמידים מכל רחבי הארץ, בעלי הישגים ושאיפה להגיע הכי רחוק שאפשר, להצטרף אלינו למסע משמעותי ומאתגר במסגרת חינוכית מהשורה הראשונה.

האנשים שסוללים את הדרך לדור המחר

מורה טוב הוא מורה לחיים, לכן כל תלמיד מוקף בצוות חינוכי מקצועי ומנוסה, המסור וקשוב לעולמו ורגיש ליכולותיו כך שיממש אותן במלואן. כל אחד מאנשי הצוות שלנו שואף לכוון את התלמיד ללימוד מעמיק מתוך חיבור פנימי ואהבת התורה, ולהובילו למצויינות בכל התחומים.

העצמה אישית

כדי להכשיר בוגרים מובילים בתחומם, אנחנו שמים דגש מיוחד על העצמה אישית המורכבת מחוסן אישי יחד עם יסודות אמוניים ורוחניים מוצקים. אנחנו מתמקדים בפיתוח שיח רגשי יחד עם יכולות לראייה מורכבת על המציאות.

שמים את הלמידה במרכז

אנו שמים את הלמידה במרכז עם דרכי למידה חדשניות המאתגרות למחשבה ולסקרנות, ושיטות הוראה מתקדמות. כיתות מאובזרות בציוד מתוחכם ומעבדות חדישות, כל אלה יוצרים סביבת לימודים אידאלית ומזמינה. כל תלמיד לומד באחת מהמגמות הטכנולוגיות המובילות הקיימות בישיבה.

חממה לפיתוח טכנולוגי

תלמידים רבים מגיעים אלינו עם רעיונות מדהימים וכדי שיוכלו להוציא אותם אל הפועל – תפתח בישיבה בזמן הקרוב חממה לפיתוח טכנולוגי. בחממה יוכלו תלמידים להתנסות בכל השלבים של הפיכת רעיון למוצר מוגמר. תלמידים מהמגמות השונות יתכננו יחד את הרעיון וכל אחד יתרום מהידע שלו וביחד יגיעו לקו הגמר.

יש חיים מחוץ לשעות הלימודים

מעבר למצויינות וההישגים הלימודיים, מתקיימת פעילות חברתית עשירה, תוססת ומעניינת. שבתות הישיבה חווייתיות ומלאות בתוכן. התלמידים יוצאים לטיולים מאתגרים ברחבי הגולן ובכל הארץ וזוכים להכיר את הארץ דרך הרגליים. בכל הפעילויות ניתן דגש משמעותי על היוזמה של התלמידים ועל השתתפותם בתכנון ובארגון. מטרתנו לגדל דור מצוין של אנשים שלוקחים אחריות על עצמם ועל הקהילה שסביבם ושואפים להיות מובילים ומשפיעים בחברה הישראלית.

סביבת הלימודים

הקמפוס היפהפה של ישיבת תמ"ר צופה אל מרחבי רמת הגולן, חדרי הפנימייה מרווחים ומאובזרים לנוחות התלמידים, ומתחם הלימודים והמגורים מוקף ירוק ונוף מדהים כמוהו יש רק בגולן.

אתר הבית שלנו:
צרו קשר עם הישיבה:
מגמות:

רובוטיקה (הנדסת אלקטרוניקה)
הנדסת תוכנה
פיתוח ועיצוב מוצר
מסלול סייבר (תכנית מגשימים)

מסלולים:
לפרטים נוספים התקשרו לישיבה:
תהליך הרישום לישיבה

יש להירשם מראש להשתתפות ביום פתוח.

צרו קשר עם הישיבה:

מסלולי הלימוד

הנדסת אלקטרוניקה בהתמחות רובוטיקה

מגמת רובוטיקה היא מגמה חדשנית ויוקרתית המשלבת בתוכה אלקטרוניקה מתקדמת תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר של הדמיה, עיבוד תמונה וקול ומכניקה. התלמידים הלומדים במגמה נחשפים לעולם ההייטק תוך לימוד חוויתי ומעשיר ומפתחים חשיבה יצירתית וטכנולוגית שהיא כלי נחוץ והכרחי בעידן הנוכחי. התלמידים ילמדו תכנים בחשמל ואלקטרוניקה, מיקרו מחשבים, חיישנים, מכניקה, התקני אלקטרוניקה מתקדמים, מערכות תקשורת, מערכות שליטה ובקרה ועוד... ובנוסף ייתנסו בכתיבת קודים בשפות תכנות שונות ובכלי סימולציה מתקדמים ושילובם בפרויקט הגמר שלהם.

לימוד במגמת רובוטיקה פותחת אפשרות ללימודי המשך והשתלבות בצבא כעתודאי.

הנדסת תוכנה

ההבדל בין חכם לפיקח הוא שחכם יודע לצאת מצרות שנבון נמנע מלהיכנס אליהם... הנדסת תוכנה היא המגמה שנותנת ביטוי ליצירתיות ולתחכום בפתרון בעיות. במגמת תוכנה התלמידים ייחשפו לעולם שלם של תובנות ושפות מגוונות וכלים רבי עוצמה ההופכים כל אתגר קשה למשימה אפשרית. כחלק מהלימודים במגמה, התלמידים יילמדו לוגיקה, שפות תכנות כגון JAVA ו C Sharp (C#), פיתוח אפליקציות ועוד.

בסוף הלימודים התלמידים יוכלו להמשיך ללימודי תעודה או תואר במדעי המחשב ולהשתלב כעתודאים ביחידות הטכנולוגיות היוקרתיות והמתקדמות של צה"ל.

מגמת עיצוב ופיתוח מוצר

המגמה לפיתוח ועיצוב מוצר פותחת דלת לעולם העשיר והמגוון של עיצוב מוצרים. מוצרים היום משלבים טכנולוגיות שונות (תוכנה, אלקטרוניקה, רובוטיקה ועוד). התלמידים במגמה עובדים על פרויקטים הן ברמה האישית והן ע"י צוותים מהמגמות השונות. כמו כן קיים שילוב עם מנחים מהתעשייה שעוזרים להביא הרעיון לכדי מוצר מוגמר. התלמידים במגמה, מתנסים בתהליכי החשיבה, היצירה הפיתוח והעיצוב של מוצרים, משלב הרעיון הראשון ועד ייצור של מוצר מוגמר והפיכתו למציאות. במהלך הלימודים התלמידים לומדים עבודה יישומית בתוכנות Photoshop, Ilustrator, Blender, Fusion 360  ועוד

מסלול סייבר (במסגרת תכנית מגשימים)

מסלול סייבר בשיתוף תכנית הסייבר הלאומית “מגשימים”, מיועד לתלמידים מצטיינים שאוהבים מחשבים, אתגרים אינטלקטואלים וצמאים לידע. המסלול פותח דלת לשרות צבאי משמעותי ולהצלחה בתעשיית ההייטק של ישראל.

תכנית מגשימים היא מסלול הכשרה המלווה אתכם במשך כל תקופת לימודיכם בתיכון (מכיתה י` עד י"ב). הלימודים בתכנית יתקיימו במפגשים שבועיים (שני מפגשים בשבוע) בשעות אחר הצהריים. במהלך השנה ישולבו סיורים מרתקים בגופי אבטחת מידע, תחרויות, הרצאות מפי יזמים עסקיים, טיולים, פעילויות גיבוש ועוד.

בחופשים יערכו פעילויות העשרה כגון ימי עיון וסדנאות לימוד מרוכזות.

הפנייה שלך נשלחה!
מקווים שצוות המוסד יחזור אליך בקרוב