וידיאו
פרטים
  • ראש הישיבה:

    הרב איסר שפריי

  • רשת:

    ללא רשת

  • כיתות:

    ז-ח, ט-יב

על הישיבה:

ישיבת ידידיה

ישיבת ידידיה נמצאת בלב העיר פתח תקווה, בין מרחבי דשא וגינות מטופחות. המרכז לחינוך תורני "ידידיה" כולל חטיבת ביניים לכיתות ז'-ח' וישיבה תורנית תיכונית לכיתות ט'-י"ב.
המרכז הוקם במטרה לגדל ולטפח תלמידים תורניים החפצים בחינוך ערכי לדרך ארץ ותורה, ערכים ומידות טובות לצד לימודי המקצועות השונים ובחינות הבגרות.

לרשות התלמידים עומד צוות מחנכים של תלמידי חכמים בעלי שיעור קומה ומסירות ומורים מקצועיים, הרואים בכל תלמיד עולם ומלואו הראוי למיטב ההשקעה וליחס אישי. צוות ההוראה מעודד כל תלמיד לממש את הפוטנציאל הרוחני, החברתי, הרגשי והאינטלקטואלי הטמון בו ומטפח בכל נער ערכי יראת שמיים וערבות הדדית.

בישיבת ידידיה תמצאו סביבה מעצימה ומקיפה בה גדלים התלמידים באווירה נעימה ותומכת המקדמת את אהבת הלימוד, את הסקרנות האינטלקטואלית ואת הלמדנות, תוך הקפדה על שמירת ערכי התורה והמצוות. לצורך כך, מקיימת הישיבה יום לימודים ארוך ומשמעותי, הנפתח בתפילה, לימוד עיוני ובקיאותי, וממשיך בלימודי המקצועות הכלליים בהתאם לרמות המתבקשות, ומסתיים בפעילות ערב פנימייתית גדולה ועשירה.

אנו מאמינים כי בעזרת ה' ובהשקעה רבה של כל צוות ההוראה והחינוך המסורים לכל תלמיד וצרכיו, לצד כל מסגרות הלמידה וההעשרה הניתנים בישיבה, מובטח כי בעז"ה תושג המטרה לקידומם ולהצלחתם של התלמידים במסלול החיים.

תחומי לימוד:
לשאלות ובירורים - צרו קשר עם הישיבה:
אתר הבית שלנו:
תנאי קבלה:

רצון לחינוך תורני אמוני
התנהגות טובה ומשמעת עצמית
מבחן כניסה וראיון קבלה

לשאלות ובירורים - צרו קשר עם הישיבה:
רוצים להוסיף המלצה?
תלמידי הישיבה, בוגרים והורים -
עיזרו למתעניינים להתרשם מהישיבה טוב יותר!

מוזמנים להוסיף לדף זה חוות דעת והמלצות שלכם על המקום.

ההורים והתלמידים שרוצים לבדוק את המקום יודו לכם מאד :)

אפשר לכתוב המלצה קצרה או להסריט את עצמכם בסרטון קצרצר ולשלוח לנו, בצירוף שמכם ושם המוסד שעליו אתם ממליצים:

הפנייה שלך נשלחה!
מקווים שצוות המוסד יחזור אליך בקרוב

ישיבת בני צבי בית אל